RakipHost,Resel Satış,Teamspeak 3 Satış,Hostinger

Seslipanelci

Posted by RakipHost in Banka hesap Bilgileri on Kasım 11, 2014 with No Comments

Seslipanelci

Seslichat Panelcileri olarak sizlere daima verdimiz guvenilir hizmetten ve sundumuz seceneklerden daha iyisini sunmaya calistik.

Umarim Herzamanda bu sekil sizlere herseyin her ozeligyle sunmayada devam edecegiz.

DeLiKaNLi WbH /Teknik Ekip

herzaman sizinledir ve herzamanda sizinle olucaktir.

Seslipanelci

Posted by RakipHost in Banka hesap Bilgileri on Kasım 1, 2014 with No Comments

Seslipanelci

Seslichat Panelcileri olarak sizlere daima verdimiz guvenilir hizmetten ve sundumuz seceneklerden daha iyisini sunmaya calistik.

Umarim Herzamanda bu sekil sizlere herseyin her ozeligyle sunmayada devam edecegiz.

DeLiKaNLi WbH /Teknik Ekip

herzaman sizinledir ve herzamanda sizinle olucaktir.

Yabancı Dil Çevirimleri

Posted by RakipHost in Banka hesap Bilgileri on Kasım 1, 2014 with No Comments

Yabancı Dil Çevirimleri

DeLiKaNLi W.B.H. olarak web sitelerinin özellikle turizm gibi sektörlerde yabancı dil konusunun hassasiyetinin farkında olarak, bu alandaki ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz. Bir web sitesinin farklı dillerde de kullanıcılarına hizmet vermesi oldukça önemli bir kriterdir. Yabancı dil çevirisi hizmetinde önemli olan bazı temel kriterler bulunmaktadır ve bu kriterlere uyulmadığı taktirde yapılan çevirinin verimliliği oldukça düşmektedir.

Kurumsal bir ticaret firmasının Türkçe ve İngilizce olarak kullanılması yeterli olabilmekle birlikte, söz konusu bir seyahat acentası olduğunda Rusça ve Almanca gibi yaygın diller de devreye girmekte ve olmazsa olmaz bir hal almaktadır.

Peki yabancı dil çevirisi yapılmış bir sitesinin faydası nedir?

Yabancı dile çevirilmiş bir web sitesi, bu çevirilmiş dilleri anadil olarak kullanan bireylere de doğrudan hitap edebilme olanağı tanımaktadır. Böylelikle müşteri portföyünün geliştirilmesi ve büyüme hedeflerine zemin hazırlanması mümkün olmaktadır.

Bir web sitesinin çevirisi standart tercüme uygulamalarından oldukça farklıdır. Çünkü bu işlemin yapılabilmesi için hem web sitelerinin alt yapıları hakkında bilgi sahibi olunmalı ve çevirinin yapılacağı dildeki web siteleri hakkında bilgi sahibi olunmalı, hem de sektörel terimler konusunda bilgi sahibi olunmalıdır.

Sık kullanılan ingilizce, almanca, fransızca, rusça , arapça dillerine çeviri hizmetleri gerek web sitesi çevirisi bazında, gerek metin çevirisi bazında DeLiKaNLi W.B.H. ekibi tarafından sunulmaktadır.

Peki, neden çeviri hizmetinde DeLiKaNLi W.B.H.?

Bir çeviri işleminin yapılması için çeşitli yöntemler vardır. Ancak bu yöntemler arasından en sağlıklı olanı konuya hakim ve sektörel terimler konusunda bilgi sahibi birisi kadar, dilin günlük kullanımına da hakim olabilen bir çevirmen ile çalışılmasıdır. DeLiKaNLi W.B.H. ekibimizdeki uzmanlar, çeviri yaptıkları dillerde uzmanlaşmış, günlük kullanım konusunda bilgi sahibi olan ve söz konusu çeviri işlemi bir web sitesi çevirisi olduğunda, gereksinimlerin de bilincinde olan bireylerdir. Böylelikle yapılan çevirilerin arama motorları ve okuyuculara mümkün olan en iyi şekilde hitap edebilmesi mümkün olmaktadır.

Toplu Mail

Posted by RakipHost in Banka hesap Bilgileri on Kasım 1, 2014 with No Comments

Toplu Mail

İnternet kullanıcıları ile web sitelerinizi ortak bir noktada buluşturabilmek adına yürütülebilecek birçok farklı sanal reklamcılık yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisi olan toplu mail gönderimi uzun yıllardır kullanılan ve oldukça etkili olan bir sistemdir. SEO çalışmaları gibi uzun vadeli reklam faaliyetleri veya Google Adsense gibi sürekli maliyetleri olan çalışmalarla kıyaslandığında çok daha hesaplı bir çözüm olarak toplu mail gönderim hizmeti yoğun talep görmektedir.

DeLiKaNLi W.B.H. ekibi olarak, sizlere hedef kitlenizin belirlenmesi ve en sağlıklı şekilde toplu mail gönderimi ile tanıtımınızın yapılması olanağını, deneyimlerimiz ile harmanlayarak sunuyoruz.

Toplu mail nedir?

Toplu mailing veya sadece mailing hizmeti adı ile de karşınıza çıkabilecek olan bu reklam çalışmasında firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz hedeflenen kitleye e-posta yolu ile sunulmaktadır. Kurumsal firmalar için kendi sektörlerinde hizmet veren diğer firmalara veya sektöre ilgi duyan bireylere e-posta yolu ile ulaşılmasını mümkün kılan bu yöntemde, kişiler e-posta adreslerindeki tanıtımlar aracılığı ile web sitenizi ziyaret etmekte ve olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Ayrıca yerel firmalar için de belirli bir bölge veya ildeki bireyleri hedef alan mailing çalışmaları yapılabilmektedir.

Avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Kişi ve kuruluşlara doğrudan e-posta adresleri üzerinden ulaşıp, kendinizi ve web sitenizi tanıtma imkanı sunan toplu mail gönderimi sistemi, özel indirimler ve duyurular söz konusu olduğunda da gönderilebilmektedir. Elbette sadece kullanıcıları sitenize çekmek amacı ile değil, mevcut kullanıcılarınızı bilgilendirmek amacı ile de kullanılabilmekte ve oldukça hesaplı çözümler sunmaktadır.

Dezavantajı yok denecek kadar az olan toplu mail gönderimi uygulamalarında, aşırıya kaçılmamasına özen gösterilmelidir. Aksi taktirde müşteriniz olmayan bireylere göndereceğiniz aşırı e-postalar antipatiye ve e-posta sunucularının sizi “spam” yani gereksiz postalar sınıfında tanımlamasına yol açabilmektedir.

Toplu mail gönderimi fiyatları nelerdir?

Toplu mailing olarak da bilinen bu hizmette fiyatlandırmalar, aylık veya tek bir kereye mahsus çalışmalarda farklılıklar göstermektedir. Aylık çalışmalarda ise fiyatlandırma DeLiKaNLi W.B.H. tarafından sizlere sunulan gönderim miktarına göre belirlenmiş paketlere göre değişkenlik göstermektedir.

Google Adwords

Posted by RakipHost in Banka hesap Bilgileri on Kasım 1, 2014 with No Comments

Google Adwords

DeLiKaNLi W.B.H. ekibi olarak arama motoru optimizasyonu ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretmekle birlikte, Google tarafından sunulmakta olan Adwords reklamcılığı konusunda da danışmanlık ve hesap yönetim hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz danışmanlık hizmetinin temelinde, Google reklamlarından en etkin şekilde faydalanabilmeniz hedefi yer almaktadır.

Google Adwords Nedir?

Google dünya çapında en çok tercih edilen arama motoru olarak, birçok insan için internet ile eşdeğer hale gelmiştir. Bu yüksek kullanıcı kitlesinin ticari potansiyeline kayıtsız kalmak istemeyenler için sunulmakta olan ücretli reklam ağı hizmeti olarak Adwords, ticari işletmeler için belirli bir aşamaya gelinceye dek olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Yapılan aramalarda ve web sitelerinde yer alan reklam bölümlerinde görüntülenmek isteyen firmalar için sunulan ücretli bir hizmet olarak Google Adwords, doğru kullanıldığında ciddi bir pazarlama potansiyeli yaratmaktadır.

Google Adwords Danışmanlığı Nedir?

Günümüzde birçok reklam ajansı tarafından sunulmakta olan “Google Adwords Danışmanlık Hizmeti” reklam hesabınızın profesyoneller tarafından yönetilmesi üzerine kuruludur.

Google Adwords danışmanlığı hizmetinde sektörünüzün öne çıkan kelimelerinin ve size geri dönüş sağlayabilecek kelimelerin analizi yapılmakta ve reklam planlarınız bu doğrultuda hazırlanmaktadır. Bu çalışmalarda ise temel hedefimiz minimum maliyet ile maksimum verimliliği elde edebilmenizdir. Böylelikle Google Adwords yatırımlarınız, sıradan bir reklam yatırımının çok daha ötesine geçerek, bir gelir kaynağına dönüşebilmektedir.

DeLiKaNLi W.B.H. ekibi olarak sunduğumuz danışmanlık hizmeti ise reklam ajanslarının astronomik aylık alt limit uygulamalarından oldukça farklıdır.

Google Adwords mü SEO mu?

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu iki kavramın birbiri ile kıyaslanması yalnızca hizmetlere haksızlık olacaktır. Her iki hizmetin de hitap etmekte olduğu ciddi bir potansiyel bulunmakla birlikte, çalışma prensipleri de oldukça farklıdır. SEO çalışmaları yapılan aramalarda ilk sırada çıkılarak sektörün internetteki yüzünde bir otorite olmanızı sağlamaktadır. Adwords reklamları ise sektörünüzle ilgili çeşitli sitelerde ve içeriklerde, reklam alanlarında yerinizi alarak geniş kitlelere reklam yapma olanağı tanımaktadır.

Google Adwords hizmeti daha çok perakende satışı hedeflemektedir. Ancak SEO çalışmaları kurumsal kimlik çalışması dâhilinde de ele alınabilecek ve bir firma için adeta sektöründe gövde gösterisi niteliğinde bir çalışmadır.

Adwords Danışmanlık Ücretleri Ne Kadar?

Google Adwords Danışmanlık Ücreti konusunda her firmanın farklı uygulamaları bulunmaktadır. Kimi reklam ajansları, aylık Adwords bütçeniz üzerinden yüzde hesabı ile hizmet vermekte iken, kimi reklam ajansları da sabit ücretler tanımlayarak çalışmayı tercih etmektedir.
DeLiKaNLi W.B.H. ekibi olarak danışmanlık hizmeti ücretlendirmelerimizi projelerinize göre fiyatlandırmakla birlikte, oldukça hesaplı alternatifler sunmaktayız. Ucuz Adwords danışmanlığı yapmaktan ziyade, profesyonel bir hizmet için hesaplı ücretler ile hizmet vermeyi tercih etmekteyiz.

LoadingRetrieving latest tweet...

Back to Top

2017 © © RakipHost Web Bilisim Hizmetleri Teamspeak 3 Internet Hizmetleri

RakipHost.com Web Bilisim Hizmetleri

RakipHost.com Web Bilisim Hizmetleri

error: Content is protected !!
Copy Protected by RakipWeb's RakipHost.

Teamspeak 3 Teamspeak3 Ts3 Ts 3 Hosting ts3 bayi RakipHost Teamspeak 3 bayi Teamspeak3 bayi RakipWeb Rakip VDS VPS